Srebrne praliny 3x3

Srebrne praliny 3x3

Zestaw 9, ręcznie robionych pralinek ułożyliśmy do srebrnej bombonierki i przewiązaliśmy cienką niebieską wstążeczką satynową. Na srebrnych pralinach umieściliśmy niebieskie logo zamawiającego. Pralinki w całości wykonane z belgijskich surowców. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Dokładnie wyselekcjonowane srebrne praliny znajdują się w srebrnej bombonierce, ozdobionej wstążką. Jesteśmy w stanie wykonać na opakowaniu różnego koloru logotyp, wykorzystując do tego metodę hot stampingu. W tym wypadku na srebrnej bombonierce umieściliśmy logo w niebieskim błyszczącym kolorze. To doskonałe rozwiązanie, aby w każdy możliwy sposób wykorzystywać alternatywy pomagające budowaniu wizerunku marki. W naszej ofercie znaleźć można również czterdzieści rodzajów srebrnych pralinek. Ta szeroka gama belgijskich czekoladek umożliwia skomponowanie indywidualnie dopasowanej srebrnej bombonierki. Personalizacja jest istotnym punktem, każdego projektu. Jesteśmy otwarci na sugestie, które składać można podczas zamówienia. Oferujemy realizację zlecenia na przestrzeni 14 dni roboczych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych srebrnych pralin oraz estetykę wykonania srebrnej bombonierki i całego projektu. Nasze zlecenia są zawsze dopieszczone w najmniejszym szczególe. Zależy nam na pozytywnych opiniach klientów oraz cyklicznym rozwoju platformy „Chocobox.pl”.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB