Niebieskie pralinki 3x3

Niebieskie pralinki 3x3

9 nejlepszych pralin z kolekcji Chocobox.pl, umieszczonych w niebieskiej bombonierce personalizowanej czerwonym logotypem dla firmy. Opakowanie przewiązane jest cienką satynową wstążką również w kolorze czerwonym, Czekoladki w całości wykonane z belgijskich produktów. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Nasze delikatesowe pralinki zapakowane są w ozdobną niebieską bombonierkę, z widoczną czerwoną wstążką. Nasi klienci posiadają szeroki wybór różnorodnych niebieskich pralinek. Nasze specjały są produkowane z wysokiej jakości produktów. Ich niepowtarzalny smak doceniają nawet najbardziej wymagający klienci. Nie ma co ukrywać, łakocie kochają również dzieci. Niebieskie pralinki to uroczy i smakowity upominek, który można spersonalizować, aby stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Bombonierki zawierają dziewięć zestawów specjalnie ozdobionych pralin. To prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Niebieskie pralinki wykonujemy wyłącznie na zamówienie. Gwarantuje to ich świeżość i dopracowany wygląd. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, aby zapoznać się z Państwa upodobaniami smakowymi, projektem opakowań, a także preferencją kolorystyczną dodatków. Prawdziwymi miłośnikami pralinek w niebieskiej bombonierce są przeważnie osoby kochające smak prawdziwej czekolady.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Kartonik typu chromolux o gramaturze 250g/m2. Logotyp na opakownaiu naniesiony jest metodą hotstampingu, w tym wypadku w kolorze czerwonym.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB