Drukowana bombonierka 3x3

Drukowana bombonierka 3x3

Dla osób oraz firm mamy propozycję zestawu czekoladek w małej drukowanej bombonierce. W tej propozycji logotyp firmy, może być wykonany w pełnej kolorystyce, a w środku umieściliśmy najlepsze pralinki. Na jednej z nich nadrukowane jest również logo firmy. Całość udekorowane jest cienką satynową wstążeczką. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Nasza propozycja pralinek w drukowanej bombonierce na specjalną okazję lub na święta wygląda niezwykle ozdobnie. Pudełko jest białe, udekorowane satynową, cienką, ale elegancką wstążką. Na froncie bombonierki z kolei umieszczamy logotyp, który zostaje nam wcześniej zlecony. Zarówno motyw firmowy jak inne elementy projektowe, drukujemy na opakowaniu w zależności od ilości zamawianych opakowań, metodą cyfrową lub offsetową. W wyborze odpowiedniego zestawu pralinek, powinien pomóc wykaz blisko czterdziestu rodzajów słodkich przysmaków. Dzięki bogatej ofercie “Chocobox.pl”, nawet najbardziej wymagający klienci mogą znaleźć dla siebie odpowiednie pralinki w drukowanej bombonierce. Nasze kompozycje przygotowujemy z najwyższą starannością. Zwracamy uwagę na najmniejsze detale, aby finalnie powstało smaczne i efektowne arcydzieło. Zastosowanie belgijskiej czekolady było najlepszym wyborem, jaki mogliśmy podjąć. To dzięki aksamitnemu smakowi, każdy kęs jest dla naszych klientów przyjemnością. Pralinki w drukowanej bombonierce można skutecznie promować swoją markę i budować pozytywnie jej wizerunek.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Karton drukowany cyfrowo lub offsetowo, o gramaturze min 250g. W celu zabezpieczenia pokrywamy go folią z połyskiem lub matową.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB