Bombonierka Eko 3x3

Bombonierka Eko 3x3

Świąteczny zestaw, ręcznie robionych pralinek zamkniętych w bombonierce eko i przewiązanej naturalnym sznurkiem jutowym. Czekoladki w całości wykonane z belgijskich produktów. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Oferta ta, skierowana jest do osób ceniących sobie najwyższą jakość produktów. Bombonierka Eko w 100% jest BIO. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i produkować wyłącznie ekskluzywne pralinki dla najbardziej wymagających smakoszy. Plusem jest, że oryginalne opakowanie jest stworzone z recyklingowanego kartoniku, a sam zestaw pralin zawiera najsmaczniejsze propozycje łakoci. Oczywiście Bombonierkę Eko wykonujemy na specjalne zamówienia. Zależy nam, aby zestawy prezentowe były dopracowane w najmniejszym szczególe. Nasze wykonywanie loga na opakowaniu, czy czekoladkach stało się znakiem rozpoznawczym platformy ”Chocobox.pl”. To dla nas przyjemność tworzyć tak różnorodne projekty. Dla naszego zespołu liczy się zadowolenie wśród klientów i pozytywne opinie delikatesowych bombonierek. Oczywiście, na wszystko potrzebujemy czasu. W celu stworzenia pięknej i zarazem smacznej kompozycji potrzebujemy maksimum czternastu dni roboczych, aby zrealizować w pełni zamówienie. Dbałość o ekologię to dla nas priorytet.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB