Czerwone pralinki 3x3

Czerwone pralinki 3x3

Czekoladki z belgijskich surowców zamknęte w soczysto czerwonym kartoniku, przewiązanym cieńką satynową wstążeczką w kolorze złotym. Aby cały zestaw był ze sobą spójny, logotyp firmy wykonaliśmy złotą błyszczącą folią. Czekoladki w całości wykonane z belgijskich produktów. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Jeżeli myślisz aby wykonać oryginalny prezent dla swoich klientów lub kontrachentów, to Twój wybór jest strzałem w dziesiątkę. Najlepsze praliny, zapakowane w czerwone opakowanie. Czerwone Pralinki możesz wręczyć swoim klientom na specjalną okazję lub w ramach udanej współpracy. Zwracamy uwagę, aby wyjątkowe, czerwone pralinki były wykonane najlepiej jak to możliwe, a zarazem dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Zależy nam, aby zlecenie było realizowane jak najszybciej się da, uwzględniając przy tym Wasze cenne sugestie. Plusem spersonalizowanych czerwonych pralinek jest fakt, że w naszej ofercie posiadamy 40 różnych smaków nadzienia. Przygotowane przez nas pralinki są nie tylko smacznym łakociem, ale są również kulinarnym arcydziełem. Zamawiając nasze czerwone pralinki, otrzymacie również gwarancję pełnej satysfakcji. Opakowanie, które jest na pierwszy rzut oka kluczowym punktem, wygląda efektownie i elegancko, dzięki zastosowaniu złotej, satynowej wstążki. Pralinki po otwarciu zachęcają do delektowania się nimi. Miłośnicy słodkich deserów, na pewno docenią jej smak.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Karton czerwony chromolux o gramaturze 250g/m2. Logotyp na opakownaiu naniesiony jest metodą hotstampingu, w tym wypadku w kolorze złotym.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB