Czekoladowa niespodzianka 3x3

Czekoladowa niespodzianka 3x3

Zestaw ręcznie robionych pralinek zamkniętych w czarnym płaskim kartoniku i przewiązana srebrną wstążką satynową. Czekoladki w całości wykonane z belgijskich produktów. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Poszukujesz upominku dla Twoich pracowników lub kontrahentów, na którym będzie widniał logotyp firmy? Jeśli tak, to trafiłeś doskonale! W ofercie naszego sklepu chocobox.pl mamy do zaoferowania bombonierkę z logotypem. Czekoladki zamknięte są w czarnej bombonierce zamykanej górną klapką. Na jednej pralince naniesiony został logotyp firmy w kolorze CMYK. Zestaw zawiera nasze najlepsze pralinki, które rozpływają się w ustach. W środku bombonierki z logotypem jest 9 pralinek, każda w innym smaku. Te pralinki przygotowujemy specjalnie na zamówienie klienta. Dzięki temu zachowają one pełną świeżość, a ich wygląd będzie doprecyzowany. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do realizacji zamówień, ponieważ zależy nam na tym, aby klient był zadowolony z tego, co otrzyma. Dlatego też przed wykonaniem bombonierki z logotypem, chcemy poznać preferencje smakowe oraz upodobania estetyczne, co do opakowania oraz wstążki klienta.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

Podana cena za opakowanie, jest ceną przybliżoną i zależy od wielkości logotypu, rodzaju dekoracji /wstążka – jej szerokość, sznurek bawełniany lub jutowy/, ilość nadruków na pralinkach. Każdorazowo, dla czekoladek wykonujemy indywidualnej wyceny.


 

Dla innej konfiguracji możliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 125 g

Opakowanie:

Karton czarny chromolux o gramaturze 250g/m2. Logotyp na opakownaiu naniesiony jest metodą hotstampingu, w tym wypadku w kolorze srebrnym.

Wymiar zewnętrzny opakowania 111 x 111 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 33.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB