Zestaw eko pralinki 5x4x3

Zestaw eko pralinki 5x4x3

Trójpak bombonierek wykonany z ekologicznego kartonu Kraft przewiązany ekologicznym sznurkiem. Na opakowanie nanieśliśmy przykładowe logo wykonane metodą hot stampingu niebieską błyszczącą folią.  Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Powiększony zestaw eko pralinek 5x4x3 to trójpak przepysznych słodkości, który został wykonany z ekologicznego kartonu typu Kraft. Znakiem rozpoznawczym wykonywanych przez nas usług jest nanoszenie na bombonierki logotypu naszych kontrahentów. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii hot stampingu, potrafimy odzwierciedlić w stosunku 1:1 motyw przewodni. Dla naszych klientów jest to forma strategii marketingowej, która skutecznie buduje wizerunek marki. Dodatkowo wyjątkowo wyselekcjonowany zestaw eko pralinki 5x4x3 jest dopracowany w najmniejszym szczególe. W ofercie posiadamy ponad czterdzieści rodzajów pralin, które nie tylko są bazą belgijskiej czekolady, ale także prezentują się elegancko i finalnie zachęcają do degustacji. Ze względu na realizację wielu zleceń, czas oczekiwania bombonierek wynosi około czternastu dni roboczych. Staramy się, aby każde zamówienie było przygotowane z uwzględnieniem indywidualnych preferencji.

Waga: 825 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 195 x 146 x 90 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 134 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB