Czekoladki bio 5x4

Czekoladki bio 5x4

Bombonierki w opakowaniu bio, bez dodatku plastiku, PCV ani innych ropopochodnych produktów. Cały zestaw pralin jest w 100% EKO. Dbałość o środowisko to już nie moda, ale nasz obowiązek. Zaskocz swoich kontrahentów ekskluzywnymi czekoladkami w recyklingowym kartoniku. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Platforma ”Chocobox.pl” specjalizuje się w realizacji zamówień wyjątkowych bombonierek na szczególne okazje. Nasze czekoladki bio 5x4 to specjały wytwarzane na bazie belgijskiej czekolady. W naszej ofercie znaleźć można blisko czterdzieści rodzajów pralin o różnorodnych smakach. Staramy się, aby każda czekoladka bio 5x4 była dopracowana estetycznie. Dla nas to małe arcydzieło, które powinno zachęcać do spożycia i wykwintnie wyglądać. Jako firma z tradycjami i zacięciem do wdrażania nowych technologii, zaczęliśmy wykorzystywać metodę hot stampingu, która skutecznie pomaga nam ozdabiać bombonierki logotypem kontrahentów. Warto dodać, że staramy się, aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska. Zrezygnowaliśmy z plastiku, PCV oraz ropopochodnych produktów na rzecz recyklingowanego kartoniku, który pomieści zestaw czekoladek. Nasze zamówienia realizujemy w przeciągu czternastu dni roboczych. Zależy nam na satysfakcji z wykonanych rzetelnie zleceń. Pragniemy, aby każdy klient przekonał się jak ważne jest budowanie wizerunku marki alternatywnymi narzędziami.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru dekoracji prosimy przesyłać na adres maciej@chocobox.pl. Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie graficznym/wektorowym.

Waga: 275 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych personalizowanych bombonierek wynosi 50 szt.

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

 Wyrób skierowany dla firm pragnących wykonać małe ,a zarazem słodkie upominki dla swoich kontrahentów lub pracowników. Dobór znajdujących się czekoladek może być przypadkowy lub wskazany przez zamawiającego.

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiar zewnętrzny opakowania 195 x 146 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 66.3 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB