Bombonierki eko 3x4

Bombonierki eko 3x4

Bombonierki w opakowaniu eko, bez plastiku, PCV ani innych ropopochodnych produktów. Cały zestaw pralin jest w 100% BIO. Dbałość o środowisko to już nie moda, ale nasz obowiązek. Zaskocz swoich kontrahentów ekskluzywnymi czekoladkami w recyklingowym kartoniku. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Marzy Ci się produkt, który będzie pozbawiony plastiku, ropopochodnych składników oraz PCV? Jako firma z tradycjami, staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów i oferować im najwyższej jakości bombonierki eko 3x4. Ogromnym plusem naszej pracy jest również produkcja opakowań, które są przyjazne dla środowiska. Dla nas recykling to przyszłość. Nasze bombonierki składają się z ekologicznych kartoników, ozdobionych wstążką. Dodatkowo ze względu na najwyższą jakość asortymentu, zestaw szesnastu wyselekcjonowanych pralin, składa się wyłącznie ze 100% składników naturalnych. Dzięki zastosowaniu technologii hot stampingu, oferujemy również naniesienie na opakowanie logotypu naszych kontrahentów. Dzięki temu nasi klienci mogą skutecznie budować strategie marketingowe i wizerunek marki. Nasze bombonierki eko 3x4 dobrane są tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zależy nam na pozytywnych opiniach, dlatego staramy się oferować produkty z wyższej półki.

Waga: 165 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych personalizowanych bombonierek wynosi 100 szt.

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru dekoracji prosimy przesyłać na adres maciej@chocobox.pl. Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie graficznym/wektorowym.

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiar zewnętrzny opakowania 195 x 146 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 40.9 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB