Pralinki ekologiczne eko 2x3

Pralinki ekologiczne eko 2x3

W dzisiejszych czasach życie eko to nie zbytek, ani fanaberia. Dlatego praliny ekologiczne eko 2x3 to oczywisty wybór dla tych, którzy dbają o środowisko naturalne i zależy im na promowaniu ekologicznego stylu życia. Zestaw doskonałych, rozpływających się w ustach pralin, umieszczonych w ekologicznym pudełku to must have dla wszystkich firm związanych z eko rozwiązaniami. Zaskocz swoich kontrahentów i współpracowników, podarowując im przepyszne praliny wykonane z belgijskiej czekolady, zapakowane w pudełko pochodzące z recyklingu. Nie ma w nim śladu plastiku, ani PCV. Praliny ekologiczne eko 2x3 to najmilszy wybór dla środowiska naturalnego. Czekoladki wykonane na specjalne zamówienie zaimponują każdemu, kto zostanie nimi obdarowany. Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata, dlatego każdy z Państwa znajdzie w niej coś, co będzie dla niego najlepszym i najsmaczniejszym wyborem. Podarunek w 100% ekologiczny, to już nie tylko moda, ale powinność wszystkich zainteresowanych swoją zdrową przyszłością.

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych personalizowanych bombonierek wynosi 100 szt.

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru dekoracji prosimy przesyłać na adres maciej@chocobox.pl. Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie graficznym/wektorowym.

Waga min: 85g

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 78 x 32 mm

 
Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich;

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 23.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB