Zestaw czekoladek eko 2x2

Zestaw czekoladek eko 2x2

 

Czekoladki w opakowaniu eko, bez plastiku, PCV ani innych ropopochodnych produktów. Cały zestaw pralin jest w 100% BIO. Dbałość o środowisko to już nie moda, ale nasz obowiązek. Zaskocz swoich kontrahentów ekskluzywnymi czekoladkami w recyklingowym kartoniku. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Wyrób skierowany dla firm pragnących wykonać małe ,a zarazem słodkie upominki dla swoich kontrahentów lub pracowników. Dobór znajdujących się czekoladek może być przypadkowy lub wskazany przez zamawiającego.

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych personalizowanych bombonierek wynosi 100 szt.

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru dekoracji prosimy przesyłać na adres maciej@chocobox.pl. Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie graficznym/wektorowym.


Waga min: 55g

Opakowanie:

Karton ekologiczny, wykonany w 50% z włókien pierwotnych oraz 50% z włókien recyklingowych, o gramaturze 300g/m2 oraz 250g/m2. Posiada certyfikat do kontaktu z żywnością oraz na życzenie przy większych ilościach certyfikat FSC /świadectwo pochodzenia drewna/.

Do dekoracji użyto sznurka jutowego barwionego naturalnie lub sznurka bawełnianego. Opakowanie nie posiada elementów plastikowych, PCV oraz innych ropopochodnych.

Logotyp nanosimy metodą hotstampingu /aluminiowa folia na gorąco/.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 78 x 78 x 32 mm

 
Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich;

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 16.3 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB