Wielkanocne pralinki 4x4

Wielkanocne pralinki 4x4

Pralinki w zielonej bombonierce ze złotą opaską. Wielkanocny nadruk wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Marzysz o wyjątkowym upominku, który zrobi wrażenie na wszystkich? W Chocobox, oferujemy Ci zestaw szesnastu dokładnie wyselekcjonowanych wielkanocnych pralinek 4x4. Z zewnątrz bombonierka jest w kolorystyce złoto - zielonej. Wykonywane przez naszych specjalistów logo firmy, które będzie widnieć na pudełku i czekoladkach realizowane jest z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi najnowszymi technologiami. Wielkanocne pralinki 4x4 to zatem rarytas dla podniebienia i część świetnej reklamy. Plusem jest, że z szerokiej oferty blisko czterdziestu różnorodnych czekoladek, stworzyć można swój indywidualny zestaw prawdziwych pyszności. Jako firma z wieloletnią tradycją, wykorzystujemy w swojej pracy belgijską czekoladę, która swoim smakiem zachęca do delektowania się, każdym kęsem. Nasi klienci doceniają w naszej codziennej pracy wysoką jakość obsługi, terminowość i estetykę całego projektu. Zależy nam na pozytywnych opiniach wśród klientów, dlatego wykonujemy, każdą realizację z zaangażowaniem i pasją tworzenia.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB