Wielkanocna bombonierka

Wielkanocna bombonierka

Pralinki w żółtej bombonierce ze złotą opaską. Wielkanocny nadruk wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Chocobox.pl to platforma, która specjalizuje się w produkcji słodkich upominków. Nasza atrakcyjność oferty, wpływa na ekspresowy rozwój firmy i cykliczne poszerzanie asortymentu. Ciekawą propozycją jest wielkanocna bombonierka, która zapakowana jest w żółte, poręczne pudełko, pełne czekoladowych łakoci. Oczywiście dobór pralinek nie jest przypadkowy. Oferujemy blisko czterdzieści rodzajów czekoladek, które będą ozdobą wielkanocnej bombonierki. Nasze wyselekcjonowane słodkości posiadają również motyw firmowy, który nanoszony jest bezpośrednio na czekoladki. Logo firmowe jest także widoczne na wybranej bombonierce. Zależy nam na pozytywnych opiniach klientów dlatego, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Ze względu na nasze zaangażowanie i dbałość o detale, zamówienia realizowane są w przeciągu czternastu dni roboczych. Gwarantujemy niezwykłą estetykę produktów, ale także najwyższą jakość belgijskich czekoladek.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB