Ślubny Tort Pralinkowy

Ślubny Tort Pralinkowy

Oryginalnie zaprojektowany pralinkowy tort podzielony jest na 18 kartonowych części ozdobiony wstążką. W każdym z nich znajdują się 2 pralinki. Tort może być doskonałym prezentem na Ślub czy Wesele.

Wybór smaków

Przy zakupie poniżej 3 sztuk smak pralinek dobierany jest przypadkowo. Przy zamówieniu 3 lub więcej sztuk istnieje możliwość wyboru ich smaku.

Oferujemy pralinki kilkudziesięciu smakach wyprodukowanych z najlepszych gatunkowo belgijskich czekolad. Każda z nich jest niepowtarzalna.  

Spośród wymienionych smaków wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają i przy składaniu zamówienia umieść tą informację w uwagach do zamówienia. Konsekwencją jej braku będzie przypadkowe dobranie pralinek, nawet pomimo zakupu 3 lub więcej tortów.

Możesz określić dobór smaków jako:

1.    procentowy np:

50 x 50 – np.: przy założeniu, że wybrałeś 2 z nich, które nalezy podać
lub

2. ilościowy np.:

- 10 o pierwszym wybranym smaku,
- 10 o drugim wybranym smaku,
- 10 o trzecim wybranym smaku,
- 6 o czwartym wybranym smaku,

Pralinki o wybranych smakach będą pakowane przypadkowo po dwie do każdego z 18 pudełek. Pamietaj, że ilość czekoladek w naszym exluzywnym pralinkowym torcie w 18 kawałkach wynosi 36.

Waga: 550 g

Opakowanie:

18 ozdobnych kartoników w kolorze beżowo - kremowym ułożonych jest na kształt koła. Każdy z nich ozdobiony jest kokardką. Po środku ułożone są na przemina w kształcie koła malutkie różyczki.

Całość przewiązaną jest szeroką wstążką zakończona kokardą.

Wymiary zewnętrzne opakowania: średnica 310 mm wysokość 70 mm

Dostawa

Tort dostarczany jest w całości opakowany specjalnie w tym celu dobranym kartonowym, a po rozpakowaniu jest gotowy do postawienia na stole.

Termin reazlizacji zamówienia od 5 do 10 dni roboczych;
W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartowu – nie na długo.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 129 PLN
Towaru chwilowo nie ma na magazynie
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB