Czekoladka weselna

Czekoladka weselna

Ślub i wesele to wyjątkowe uroczystości w życiu każdego człowieka. Zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Każdy z nas chce, aby ten dzień zapadł w pamięci na zawsze. Pamiątki pozostają chociażby w formie wspomnień lub wideo, czy fotografii. Ale jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim gościom za przybycie, tak, aby o tym pamiętali, możesz podarować im czekoladkę weselną. Znajdą się na niej imiona nowożeńców, czy data ślubu. Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze doskonale smakuje.

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są na indywidualne Państwa zamówienie. Standardowy czas realizacji to 14 dni roboczych, ale zazwyczaj jest on maksymalnie skracany.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych czekoladek wynosi 50 szt. 

Podana cena jest ceną brutto.

Procedura realizacji zamówienia polega na przesłaniu przez Państwa projektu lub danych na adres podany obok , a my na jego podstawie wykonujemy wizualizację produktu, który przesyłamy do akceptacji. Po jego zatwierdzeniu wykonujemy pełną partię zamówionego towaru.

Prosimy w uwagach przy zamówieniu podanie rodzaju tekstu jaki ma być umieszczony np "Jadwiga i Zbigniew" oraz podanie koloru opakowania:

- złoty;

- srebrny;

- biały perłowy;


 

 

Waga min: 15g

Opakowanie:

Czekoladka ułożona jest w papilotce oraz transportowana w opakowaniu zbiorczym po 0,7 - 1 kg.
 

Powierzchnia do zadrukowania wynosi 30 mm średnicy


Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich.

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 5.3 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB