Czekoladki na jubileusz 3x4

Czekoladki na jubileusz 3x4

Bombonierka wykonana z czerwonego kartonu typu chromolux oraz czerwoną satynową wstążką. Na opakowanie nanieśliśmy przykładowe logo wykonane metodą hot stampingu złotą błyszczącą folią.  Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Czerwona bombonierka, a do tego ozdobna, satynowa wstążka to gotowy produkt, który ucieszy niejednego fana czekoladek. Na tak dopracowane opakowanie nanosimy, metodą hot stampingu, logotypy firm naszych kontrahentów. W opakowaniu znaleźć można szesnaście pięknie ozdobionych czekoladek na jubileusz 3x4. Nie tylko są one dopracowane estetycznie, ale również wykwintnie smakują. Warto dodać, że wykorzystujemy najwyższej jakości belgijską czekoladę. W naszej ofercie ”Chocobox.pl” znaleźć można ponad czterdzieści rodzajów słodkich łakoci. To dla naszych klientów, stale poszerzamy asortyment. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo. Nasze wyroby są zawsze świeże i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Jesteśmy otwarci na sugestie, które można składać po dokonanym zamówieniu. Zawsze podchodzimy indywidualnie, do każdego zlecenia. Dlatego efekty naszej pracy cieszą się coraz większą popularnością. Czekoladki na jubileusz 3x4 to najlepszy wybór na szczególną okazję.

Waga: 165 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 195 x 146 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 40.9 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB