Catering czekoladowy

Catering czekoladowy

Jedną z naszych propozycji jest znakomity, luksusowy catering czekoladowy. Oferowane przez nas słodkie, kuszące kolekcje są tak wyjątkowe, ponieważ od trzydziestu lat wyrabiamy je z pasją i miłością do rzeczy doskonałych i cudownych w smaku. Wykorzystujemy jedynie najlepszą belgijską czekoladę oraz naturalne dodatki i składniki. Samodzielnie dbamy o nietuzinkowe dekoracje, elegancję i połączenie smaków, które każdego zwiodą na pokuszenie.

Proponowana cena obejmuje 1 kg najlepszej jakości smakołyków, na które składa się od 65 do 75 pralinek, w zależności od ich rodzaju.

W cenie zawarte są czekoladki z nadrukiem w ilości 10-15%.

Oferujemy pralinki kilkudziesięciu smakach, które mogą być wybrane przypadkowo lub jeśli  będziesz chciał otrzymać tylko wybrane dołącz informację wraz ze specyfikacją w osobnym e-mailu.

Waga: 1000 g

Na jeden kg pralin przypada ok 65-75 czekoladek.

Opakowanie:

Pralinki mogą być ułożone w papilotki w kolorach - biała, brązowa lub czarna.
Czekoladki transportowane są w specjalnych kartonikach, w których znajdują się plastikowe wkładki , a w nich ułożone są pralinki.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 400 x 400 x 70 mm;

Dostawa
W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartowu – nie na długo.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 195 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB