Upominek weselny

Upominek weselny

Organizujesz swój ślub, zdaje Ci się, że masz już wszystko dopięte na ostatni guzik? Jest sala, suknia ślubna, garnitur dla pana młodego, orkiestra, fotograf, tort, jedzenie i bar. Ale zastanawiasz się, czy czegoś nie pominąłeś. Wtedy dochodzisz do wniosku, że miło byłoby podziękować przybyłym na wesele i ślub gościom za ich obecność. W jaki sposób to zrobić? Otóż możesz podarować im drobny, ale jakże miły upominek weselny. Z pewnością wywoła on uśmiech na twarzach weselników i nawet po powrocie do domu będą mogli przypomnieć sobie o tym miłym czasie.

Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk kartoników z personalizacją.

Do kartonika włożyliśmy nasze dwie ekskluzywne czekoladowe pralinki, których dobór jest przypadkowy.  Chcąc jednak wyjść Państwu na przeciw umożliwiamy ich wybór według przedstawionego poniżej przykładu. 

Wybór smaków

 Możesz określić dobór smaków jako:

1.    procentowy np:

50 x 50 – np.: przy założeniu, że wybrałeś 2 z nich, które nalezy podać
lub

2. ilościowy np. dla 100 kartoników:

- 50 o pierwszym wybranym smaku,
- 50 o drugim wybranym smaku,
- 50 o trzecim wybranym smaku,
- 50 o czwartym wybranym smaku,

Zestawienie zamawianych czekoladek prosimy przesłac na adres
podając numer zamówienia.

Projekt Państwa nadruku możecie dostarczyć na przedstawiony obok adres z podaniem wszystkich dodatkowych informacji do zamówienia. Jeśli chcecie skorzystac z naszych wzorów prosimy o podanie produktu według, którego mamy wykonać projekt. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych.

Waga jednostkowa opakowania minimum: 28 g

Opakowanie:

Karton perłowy ozdobny /lustro/. Dobór kolorystyczny wstążki dowolny. Prosimy o jego określenie w informacjach przesłanych na nasz adres e-mail.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 72 x 35 x 32 mm

Dostawa

Przesyłkę dostarczamy na wskazany wcześniej adres w specjalnym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do przesyłki chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 11.5 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB