Praliny w Dużym Czarnym Kuferku

Praliny w Dużym Czarnym Kuferku

Nasz największy perłowo czarny kartonik zawiera znakomite czekoladki o aksamitnym smaku. Do opakowania wybraliśmy nasze najlepsze produkty z gamy blisko 40 róznych smaków. Wszystkie zostały wykonane z najlepszych belgijskich czekolad dla najwybredniejszych smakoszy.

Waga: 340 g

Opakowanie:

Czarny, pokryty folią zabezpieczajacą kartonik. W środkowej części pomalowany jest złota farbą by podkreśic jego ekskluzywny charakter. Udekorowany jest ozdobną wstążką.

Wymiar zewnętrzny opakowania: 145 x 87 x 72 mm

Dostawa

Wyrób dostarczany jest w wielowarstwowym kartoniku kurierskim. W okresie letnim  do sprzedawanego produktu dołączamy specjalne chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza wewnątrz na ok 24h co umożliwia dostarczenie w nienaruszonej postaci.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 59 PLN

Recenzje produktu:
[2014-03-18]
Generalnie z czekoladek jestem zadowolona są bardzo dobre choć cena może ciut zbyt wysoka jak na tą ilośćzawartość Chciałabym jednak zwrócić uwagę na inny szczegół bardziej techniczny W bombonierce o nazwie Praliny w Dużym Czarnym Kuferku znalazła się czekoladka z napisem 8 marca a miał to być prezent-podziękowanie w dodatku dla mężczyzny Całe szczęście że przed daniem prezentu otworzyłam go aby sprawdzić co daję bombonierki nie mają folii więc jest to możliwe bez uszkodzenia pudełka i całe szczęście że zamówiłam także drugą mniejszą bombonierkę dla siebie i mogłam tą nieszczęsną czekoladkę podmienić na inną Ja rozumiem że w przypadku gdy klient nie składa specjalnego zamówienia na konkretne czekoladki wówczas dobiera się je losowo ale w przypadku bombonierek kupowanych bez okazji powinny być to wyłącznie czekoladki neutralne bez żadnych napisów Dobrze że tą wpadkę dało się uratować w przeciwnym razie obdarowany mógłby pomyśleć że sama niedawno dostałam tą bombonierkę a następnie przekazałam dalej Nie trzeba dodawać że nie wyglądałoby to dobrze Także to takie moje spostrzeżenie i uwaga do osób pakujących bombonierki
 
Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB