Podarunek świąteczny 2x3

Podarunek świąteczny 2x3

Jedną z form promocji firmy jest wręczanie z okazji świąt, drobnych upominków, które podkreślą dobrą współpracę między kontrahentami. Podarunek świąteczny 2x3 to bardzo przyjemny, elegancki i niewymuszony materiał promocyjny, którego zakup powinien zostać wpisany na stałe w kalendarzu świąt, również w środowisku biznesowym. Właściciele firm, często jako dodatek do świątecznej premii, wręczają również prezenty swoim pracownikom lub w ramach podsumowania roku - swoim partnerom biznesowym. Prezentem uniwersalnym w tym względzie, będzie podarunek świąteczny 2x3 w opakowaniu z serii chromolux, a w nim 6 pralinek z nadrukowanym logotypem. Kartonik przewiązany jest srebrną wstążką w kolorze naniesionego logotypu.

Trzeba podkreślić, że w naszej ofercie znajdziesz niemal 40 smaków pralinek do wyboru, a nadruk logotypu, jaki zlecisz nam do wykonania może być wielokolorowy. Istnieje również możliwość dodania czekoladek z nadrukowanym motywem świątecznym. Tym bardziej podkreśli to ważność i charakter świąt. Taki prezent z pewnością nie pozostanie niezauważony.

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. 

Podana cena jest ceną brutto.

Państwa logo prosimy przesyłać w otwartym pliku najlepiej Corel na adres

Waga min: 85g

 

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 78 x 32 mm

 
Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich;

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 21 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB