Upominek na święta 2x3

Upominek na święta 2x3

Wybór odpowiedniego prezentu często jest nie lada wyzwaniem. A gdyby wręczony prezent był od razu materiałem promocyjnym firmy? W naszej ofercie znajdziecie upominki na święta 2x3, które idealnie sprawdzą się w charakterze prezentów dla klientów biznesowych oraz współpracowników. Nasze upominki na święta to ekskluzywna belgijska czekolada, tylko z najwyższej półki. Zestaw świąteczny tworzy kartonik z serii chromolux w dowolnym kolorze, a w nim 6 pięknie wyglądających i smacznych pralinek z nadrukowanym logotypem. Warto dodać, że oprócz logotypu istnieje możliwość nadrukowania na kolejnej pralince nadruku z motywem świątecznym.

Kolor złoty przypisany jest do Świąt Bożego Narodzenia, dlatego proponowany przez nas upominek 2x3 na wieczku posiada złotą opaskę, gdzie naniesiony zostanie niebieski logotyp metodą hot stampingu. Upominki na święta 2x3 zostały odpowiednio dobrane w tematyczne kompozycje, które polecają się, jako zestaw prezentowy. Są na tyle uniwersalnym rozwiązaniem, że mogą wpisać się również jako biznesowe prezenty świąteczne na Boże Narodzenie.

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. 

Podana cena jest ceną brutto.

Państwa logo prosimy przesyłać w otwartym pliku najlepiej Corel na adres

Waga min: 85g

 

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 78 x 32 mm

 
Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich;

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 21 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB