Podarunek firmowy

Podarunek firmowy

Niebieski kartonik z grupy chromolux oraz złota błyszcząca opaska. Na niej przykładowe logo wykonane metodą hot stampingu.  Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Zależy Ci, aby Twój podarunek był niepowtarzalny? Z Chocobox.pl możesz być pewny, że się to uda. Jako firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów, specjalizujemy się w produkcji podarunków firmowych. W naszej ofercie możesz znaleźć około czterdzieści różnorodnych smaków czekoladek. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdą bombonierkę możesz zaprojektować indywidualnie. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Udostępniamy Ci szeroką gamę słodkości do wyboru. Zamówienia realizujemy w ciągu czternastu dni roboczych. Nasz ozdobny kartonik na słodki podarunek firmowy może być niebieski, z błyszczącą opaską, która uatrakcyjnia projekt opakowania. W celu jeszcze większej personalizacji, wykonamy dla Ciebie odpowiednie logo metodą hot stampingu. To doskonałe rozwiązanie, aby Twój prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy i cieszył nawet najbardziej wymagających klientów. Warto pamiętać, że naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość produktu, terminowość i niezapomniany smak belgijskich czekoladek.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB