Czekoladki dla sportu

Czekoladki dla sportu

Czekoladki w czarnym kartoniku z gamy kolorystycznej Chromolux. Wszystkie wykonane z belgijskiej czekolady. Nadruk logotypu wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Sklep internetowy „chockobox.pl” zajmuje się produkcją wyśmienitych czekoladek tylko na zamówienie. Każde zamówienie realizowane jest w sposób staranny z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zwracamy szczególną uwagę na detale, ponieważ chcemy, aby nasz klient był zadowolony z zakupu, a osoba obdarowana pozytywnie zaskoczona smakiem pralinek. Dodatkowo wszystkie zamówienia realizujemy w sposób indywidualny. Pragniemy, aby czekoladki dla sportu podobały się każdemu, a przede wszystkim smakowały. Te czekoladki są umieszczone w czarnym kartoniku z gamy kolorystycznej Chromolux. W środku znajduje się szesnaście wyselekcjonowanych pralinek. Wszystkie słodkości wykonuje się przy wykorzystaniu przepysznej belgijskiej czekolady. Nadruk tego logotypu, który zostaje umieszczony na opakowaniu, tworzy się metodą hot stampingu złotą folią. Gwarantujemy, że czekoladki dla sportu przypadną każdemu smakoszowi belgijskiej czekolady. Takie słodkości to prawdziwy raj dla ludzkiego podniebienia.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB