Czekoladki dla Banku

Czekoladki dla Banku

Pralinki w złotej bombonierce z czarną elegancką opaską. Nadruk logotypu wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Nasz sklep chocobox.pl jest znany z tego, że przygotowuje przepyszne czekoladki na zamówienie. Każde zamówienie jest realizowane w sposób indywidualny. Szczególnie zależy nam na zadowoleniu naszego klienta, dlatego też podchodzimy do niego w taki, a nie inny sposób. Chcemy poznać preferencje smakowe klienta jeśli chodzi o czekoladki dla banku, upodobania jeśli chodzi o opakowanie oraz dodatek w postaci wstążki. Do wykonania czekoladek dla banku stosuje się wysokiej jakości produkty, a przede wszystkim czekoladę belgijską. Dokładamy wszystkich starań, aby te słodkości były rajem dla podniebienia osób, które zostały nimi obdarowane. Możecie się cieszyć ich smakiem przez dłuższą chwilę, ponieważ takie opakowanie zawiera szesnaście czekoladek. Warto wziąć pod uwagę, że realizacja takiego zamówienia potrwa trochę dłużej ze względu na indywidualną postawę. Wyprodukowanie takich czekoladek dla banku może naszym pracownikom zająć aż do czternastu dni roboczych od zamówienia. Zapraszamy do zakupu naszych produktów!

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB