Bombonierka na Boże Narodzenie

Bombonierka na Boże Narodzenie

Pralinki w złotej bombonierce z niebieską opaską. Nadruk świąteczny wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Boże Narodzenie to okres świąteczny, w którym każdy chce podziękować swoim bliskim, czy też ważnym osobom za obecność. Nieraz zdarza się, że nie ma się najmniejszego pomysłu, w jaki sposób wyrazić swoją wdzięczność. Nasz sklep chocobox.pl przychodzi do Was z propozycją nie do odrzucenia. Oferujemy specjalną bombonierkę na Boże Narodzenie, w której skład wchodzi szesnaście czekoladek ze zdobieniami wykonanych z przepysznej belgijskiej czekolady. Słodkości zapakowane są w złotej bombonierce z niebieską opaską. Na opakowaniu natomiast znajduje się świąteczny nadruk, który został wykonany za pomocą hot stampingu złotą folią. Wszystkie nasze bombonierki na Boże Narodzenie realizowane są wprost na zamówienia. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie ze względu na to, że bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Chcemy poznać preferencje smakowe, upodobania wizualne opakowań oraz dodatków. To indywidualne podejście jest w stanie sprawić, że wygląd bombonierki na Boże Narodzenie, a także smak czekoladek będzie niesamowity!

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 45.91 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB