Dwuwarstwowa bombonierka

Dwuwarstwowa bombonierka

Pralinki w złotej bombonierce wykonanej dla firmy z okazji Dnia Kobiet. Życzenia oraz logotyp drukowane bezpośrednio na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Osoby, które są prawdziwymi miłośnikami czekoladek, powinny zwrócić uwagę na dwuwarstwową bombonierkę. Pralinki, które znajdują się w opakowaniu są szczególnie wyselekcjonowane. W ofercie znaleźć można blisko czterdzieści rodzajów pralin, które znajdą się w zestawie. W ”Chocobox.pl” dysponujemy złotymi opakowaniami, które zdobione mogą być satynową wstążką. Plusem naszej produkcji jest stworzenie dla kontrahentów logotypu, który będzie skutecznie budował wizerunek oraz strategię marki. Wykorzystujemy do tego hot stamping, który skraca i ułatwia wykonanie zadania. Dwuwarstwowa bombonierka to kompozycja m.in. trufli, które są estetycznie podane. Ogromne znaczenie dla nas ma wysoka jakość produktów, ich świeżość i ogólny efekt wykonanego zlecenia. Od naszej konkurencji wyróżnia nas dodatkowo terminowość i otwartość na sugestie klientów. Zwracamy szczególną uwagę na najmniejsze detale, aby finalnie stworzyć najlepszy produkt. Jako firma z tradycjami cenimy tylko sprawdzone receptury.

Waga: 420 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 57 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 94 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB