Podwójna Firmowa

Podwójna Firmowa

Pralinki w srebrnej podwójnej bombonierce z czerwono-malinowym hot stampingiem na opakowaniu. Na czekoladkach nadruk z motywami świątecznymi. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Nasze przepyszne czekoladki znajdujące się w podwójnej firmowej bombonierce zostały wyprodukowane przez pracowników sklepu chocobox.pl. Pralinki umieszczono w srebrnej bombonierce wraz z czerwono-malinowym hot stampingiem, a na czekoladkach widnieją motywy świąteczne. Czekoladki te to doskonały prezent dla pracowników, czy też kontrahentów Twojej firmy na święta, ponieważ na czekoladki jest naniesione logo firmy oraz są eleganckim podarunkiem. Teraz miłośnicy czekolady belgijskiej mają dwa razy więcej przyjemności ze względu na podwójną firmową bombonierkę. Trzydzieści dwie czekoladki rozpłyną się w ustach i wprawią osobę nimi obdarowaną w chwilę przyjemności i rozkoszy dla swojego podniebienia. Zajmujemy się indywidualnym realizowaniem każdego zamówienia. Robimy to po to, aby smak był dopracowany perfekcyjnie, a także, aby każdy detal został wykonany tak, jak trzeba. Smak, opakowanie oraz wstążka - to wszystko można z nami ustalić poprzez napisanie wiadomości przez pocztę elektroniczną. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i do zakupu.

Waga: 420 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 57 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 79.43 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB