Bombonierka na Wielkanoc

Bombonierka na Wielkanoc

Pralinki w złotej bombonierce z żółtą opaską. Wielkanocny nadruk wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Coraz bliżej do Świąt Wielkanocnych? Nie masz zielonego pojęcia, w jaki sposób obdarować pracowników lub kontrahentów? Nic straconego! Nasz sklep chocobox.pl ma Tobie do zaoferowania specjalną bombonierkę na Wielkanoc. Bombonierka zawiera w sobie szesnaście wyselekcjonowanych pralin. Zapakowane one są w złotej bombonierce z żółtą opaską. Nadruk, który pojawi się na opakowaniu zostanie wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Chcemy zagwarantować, że czekoladki, które znajdują się w tej bombonierce na Wielkanoc, są wykonane z wysokiej jakości składników i przepysznej czekolady belgijskiej. Miłośnicy pralin nie będą umieli, oprzeć się tym słodkościom ze względu na ich obłędny smak. W naszym sklepie oferujemy możliwość indywidualnego wyboru smaków pralin spośród aż blisko czterdziestu opcji. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Staramy się, aby nasze bombonierki na Wielkanoc były przygotowane z największą dokładnością.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB