Bombonierka wielkanocna

Bombonierka wielkanocna

Pralinki w złotej bombonierce z zieloną opaską. Nadruk świąteczny wykonany metodą hot stampingu złotą folią. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Słodkości to doskonały prezent dla każdego. Większość ludzi uwielbia czekoladę, a kto potrafi się oprzeć czekoladzie belgijskiej? Dlatego też nasz sklep chocobox.pl ma do zaoferowania bombonierkę wielkanocną idealną na prezent świąteczny. Te czekoladki zostały zapakowane w elegancką bombonierkę z zieloną opaską. Gwarantujemy, że nawet najwięksi miłośnicy czekoladek belgijskich będą zachwyceni smakiem tych pralinek. Do dyspozycji jest blisko czterdzieści różnych smaków czekoladek. Bombonierka wielkanocna jest tworzona specjalnie na zamówienie. Dlatego też realizacja pralinek trwa do czternastu dni roboczych. Do zamówień podchodzimy indywidualnie. Istnieje możliwość wyboru przez klienta smaków słodkości, projektu opakowania, ewentualnie wstążki, którą będzie przewiązana bombonierka wielkanocna. Takie opakowanie zawiera szesnaście pralinek, które spowodują przysłowiowe „niebo w gębie” u każdej z kosztujących ich osób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupu!

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych/metalizowanych.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB