Bombonierka z logotypem

Bombonierka z logotypem

Czekoladki zamknięte w srebrnej metalizowanej bombonierce z transparentnym wieczkiem, spod którego widać kolorowe nadruki na pralinkach. Całość uchwycona personalizowaną srebrną opaską z życzeniami świątecznymi. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Poszukujesz upominku dla Twoich pracowników lub kontrahentów, na którym będzie widniał logotyp firmy? Jeśli tak, to trafiłeś doskonale! W ofercie naszego sklepu chocobox.pl mamy do zaoferowania bombonierkę z logotypem. Czekoladki zamknięte są w srebrnej metalizowanej bombonierce z transparentnym wieczkiem, spod którego widać kolorowe nadruki na pralinkach. Zestaw zawiera nasze najlepsze pralinki, które rozpływają się w ustach. W środku bombonierki z logotypem jest ich zwiększona ilość, ponieważ składa się ona z dwóch pięter, czyli z trzydziestu dwóch przepysznych czekoladek. Te pralinki przygotowujemy specjalnie na zamówienie klienta. Dzięki temu zachowają one pełną świeżość, a ich wygląd będzie doprecyzowany. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do realizacji zamówień, ponieważ zależy nam na tym, aby klient był zadowolony z tego, co otrzyma. Dlatego też przed wykonaniem bombonierki z logotypem, chcemy poznać preferencje smakowe oraz upodobania estetyczne, co do opakowania oraz wstążki klienta.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

 

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Karton metalizowany srebrny o gramaturze 250g/m2, natomiast wieczko wykonane zostało z przeźroczystego PCV. Logotyp na opakownaiu naniesiony jest metodą hotstampingu.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB