Personalizowana bombonierka

Personalizowana bombonierka

Drukowane opakowanie Bombonierki, zamknięte jest przeźroczystym wieczkiem oraz drukowaną opaską, z motywem Wielkanocnym i logotypem zamawiającego. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki.

Poszukujesz upominku dla swoich pracowników lub kontrahentów? Chcesz, aby było to coś wyjątkowego? Mamy dla Ciebie idealny pomysł! Postaw na personalizowaną bombonierkę, w środku której znajdziesz trzydzieści dwie przepyszne czekoladki. Drukowane opakowanie personalizowanej bombonierki zamknięte jest przeźroczystym wieczkiem, a dodatkowo drukowaną opaską z motywem wielkanocnym oraz logotypem zamawiającego. Czekoladki do bombonierki są wybierane spośród blisko czterdziestu smaków. Nasze pralinki wykonywane są wprost na zamówienie, dlatego też gwarantujemy, że ich smak oraz wygląd przyciągnie niejedną osobę. Personalizowane bombonierki produkowane są w sposób indywidualny, dlatego, bo zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych klientów. To właśnie ich upodobania smakowe, estetyczne opakowania oraz wstążki chcemy poznać i zrealizować w stu procentach tak, jak sobie tego zażyczą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do późniejszych zakupów w naszym sklepie chocobox.pl!

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

 

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Wydrukowane jest z kartonu 250g /m2 natomiast wieczko wykonane zostało z przeźroczystego PCV. Opaska drukowana jest metodą cyfrową.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB