Czekoladki Firmowe

Czekoladki Firmowe

Złote opakowanie Bombonierki, zamknięte transparentnym wieczkiem oraz złotą opaską, na której naniesiony został motyw Wielkanocny oraz logotyp zamawiającego. Zestaw zawiera nasze najlepsze Czekoladowe Pralinki. Taki firmowy upominek jest doskonałym i zarazem eleganckim podarunkiem dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Zestaw czekoladek firmowych to bombonierka zawierająca złote opakowanie, które zamknięte zostało eleganckim wieczkiem, a także złotą opaską, na której umieszczono motyw wielkanocny oraz logotyp zamawiającego. Te czekoladki firmowe składają się z trzydziestu dwóch wyselekcjonowanych pralinek. Ich smak można wybrać spośród czterdziestu różnych wariantów. Każda czekoladka to czysta przyjemność i rozkosz dla ludzkiego podniebienia. Taki upominek przez to, że jest elegancki i doskonały, nada się do wręczenia pracownikom oraz kontrahentom. Te czekoladki firmowe robione są specjalnie na zamówienie. Dzięki temu każda z pralinek będzie świeża, a ich dopracowany wygląd sprawi, że przyciągnie uwagę niejednej osoby. Chcemy, aby nasz klient był w stu procentach zadowolony, dlatego też podchodzimy do każdego w sposób indywidualny. Chcemy poznać preferencje smakowe klienta, upodobania związane z wyglądem opakowania, a także kolorem wstążki. Przez to podejście zamówienia są realizowane w przeciągu dwóch tygodni.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 70 szt. 

 

Dla innej konfiguracji mozliwe jest wykonanie mniejszej ilości kompletów.

Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy pzesłać w programie Corel.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Wykonane jest z ozdobnych kartonów metalizowanych oraz wieczko z przeźroczystego PCV. Logotyp oraz dowolny Państwa motyw nanosimy metodą hotstampingu różnymi kolorami folii.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB