Pralinki na Święta

Pralinki na Święta

Drobny upominek w formie pralinek na Święta to wspaniały gest. W tym magicznym okresie liczy się nie tylko otrzymywanie, ale również i dawanie. Spraw bliskim Tobie osobom miłą niespodziankę i podaruj im tę rozpływającą się w ustach słodycz. Czekoladki są robione własnoręcznie i posiadają niezwykłe smaki, które trafią w gusta każdego. Jeśli obawiasz się, że nie, Choco Box wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i możesz własnoręcznie skomponować swoją własną bombonierkę. Przecież w Święta każdy chce nieść radość i wywoływać uśmiech na twarzach innych.

Waga: 340 g

Opakowanie:

Kartonik pokryty jest z zewnątrz folią zabezpieczajacą. W środkowej części pomalowany jest złota farbą by podkreśić jego ekskluzywny charakter. Udekorowany jest ozdobną wstążką.

Wymiar zewnętrzny opakowania: 145 x 87 x 72 mm

Dostawa

Wyrób dostarczany jest w wielowarstwowym kartoniku kurierskim. W okresie letnim  do sprzedawanego produktu dołączamy specjalne chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza wewnątrz na ok 24h co umożliwia dostarczenie w nienaruszonej postaci.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 59 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB