Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który chętnie dzielimy z rodziną. Wspólne biesiadowanie i kolędowanie łączy ludzi i ma swój niezapomniany klimat. Przybywając w gości nie wypada przychodzić z pustymi rękoma. Czasem wystarczy drobny upominek, dzięki któremu bliska osoba poczuje się doceniona. Pomyśl o świątecznych życzeniach w formie czekoladek od Chocobox. Dowolnie wymyślony przez Ciebie napis z pysznych czekoladek zapakujemy w piękne pudełko. Z pewnością każdy uśmiechnie się, gdy w jego ręce trafi taki prezent.

Jeśli chcesz ułożyć własny Telegram naciśnij na zdjęcie

Waga min: 144g                                          

Opakowanie:

Wykonane z kartonu ozdobnego metalizowanego. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której ułożone są życzenia. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Produkt dostarczamy w trójwarstwowym kartoniku kurierskim. Wewnątrz obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim dołączamy  do przesyłki
chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę o kilka stopni wewnątrz kartonu, na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 31 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB