Pralinki na Komunię Św

Pralinki na Komunię Św

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka, które po raz pierwszy w życiu przyjmuje Eucharystię. Ale czym byłaby ta uroczystość, gdyby nie możliwość dzielenia jej i świętowania w gronie rodziny i przyjaciół? Jeśli nie masz pomysłu, co wręczyć z tej okazji, my Ci pomożemy. Które dziecko nie lubi czekolady? Odpowiedź jest prosta - każdy brzdąc zajada się tym słodkim produktem. Zatem pomyśl o pralinkach na Komunię Świętą - będą strzałem w dziesiątkę. Możesz sam wybrać smaki, które zadowolą podniebienie dziecka. Charakteru bombonierce dodaje piękne białe opakowanie i złota wstążka.

Waga min: 165g

Opakowanie:

Malutki biały kartonik wykonany jest z śnieżno białego kartonu pokrytego folią zabezpieczającą. Od wewnątrz zadrukowany jest złotą farbą, która idealnie pasuje do koloru mlecznej czekolady, Kuferek przewiązany jest dekoracyjną wstążką ozdobną.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 72 x 51 mm

Dostawa

Wyrób dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy  do opakowania specjalne chłodziwo – zmrożony żel, który częściowo obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 35 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB