Bombonierka dla dziecka

Bombonierka dla dziecka

Pralinki wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady z napisem "Nasz Słodki Bąbel" w złotym   metalizowanym kartoniku. Poniżej możesz skomponować własne czekoladki. Bombonierka tylko dla osób ceniących elegancję i dobry smak. Czekoladki w blisko 40 smakach zadowolą wszystkich najbardziej wymagjących smakoszy belgijskich czekolad.

Nie ma co się oszukiwać. Każde dziecko to amator czekolady. Najlepsza jest ta w dużych ilościach. Jako rodzice oczywiście staramy się ograniczać spożycie słodkich produktów przez nasze pociechy, jednak od czasu do czasu możemy pozwolić im na odrobinę szaleństwa. Specjalne okazje umożliwiają ofiarowanie im jakościowych produktów, dzięki, którym z jednej strony cieszyć się będą z możliwości spożycia słodkich produktów, a z drugiej nie wpłynie to na ich zdrowie. Bombonierka dla dziecka może być jednym z takich właśnie produktów. Czekoladowa pralinki, które podarujesz bliskiej osobie są nie tylko smaczne, ale również świetnie się prezentują. Twoje dziecko pokocha dekoracyjną formę czekoladek, na których dodatkowo możesz zamieścić jego imię. To również świetna forma dodatku do prezentu na dzień dziecka, na Komunię czy chrzest. Czekolada zawarta w bombonierkach dla dzieci to najwyższej jakości surowiec, dlatego możesz po nie sięgnąć bez wyrzutów sumienia. Skorzystaj z różnorodnych form bombonierek i pralinek i podaruj maluchowi słodką przekąskę.

Czekoladki mogą powtarzać się w opakowaniu.

Waga: 210 g

Opakowanie:

Bombonierka wykonana z metalizowanych kartonów z naniesionym motywem metodą - złoto na gorąco.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   

Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy do sprzedawanych produktów chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperature powietrza wewnątrz kartonu kurierskiego – na ok 24 h.

    

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 56 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB