Pralinki dla Mamy

Pralinki dla Mamy

Relacja matki i dziecka jest wyjątkowa i bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju. To właśnie ona przez 9 miesięcy nosiła Cię pod swoim sercem. Poświęciła wiele czasu i pracy, aby Cię wychować. Z wielu rzeczy musiała również zrezygnować. Chcąc podziękować swojej rodzicielce za to, że zawsze jest obok Ciebie i że zawsze możesz na nią liczyć, podaruj jej wyjątkowy prezent w formie pralinek dla Mamy. Ta mała słodycz wręczona czy to bez okazji, czy być może na dzień mamy, albo w dniu imienin czy urodzin, pozwoli jej poczuć, że zawsze o niej pamiętasz. Czekoladki zamówisz na naszej stronie internetowej.

Waga: 340 g

Opakowanie:

Kartonik pokryty jest z zewnątrz folią zabezpieczajacą. W środkowej części pomalowany jest złota farbą by podkreśić jego ekskluzywny charakter. Udekorowany jest ozdobną wstążką.

Wymiar zewnętrzny opakowania: 145 x 87 x 72 mm

Dostawa

Wyrób dostarczany jest w wielowarstwowym kartoniku kurierskim. W okresie letnim  do sprzedawanego produktu dołączamy specjalne chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza wewnątrz na ok 24h co umożliwia dostarczenie w nienaruszonej postaci.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 79 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB