Wielkanocna bombonierka

Wielkanocna bombonierka

Zestaw pralinek w pojedynczej srebrnej bombonierce z naniesionym logo na opakowaniu oraz motywem firmowym na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Zestaw pralinek w pojedynczej srebrnej bombonierce to doskonały pomysł na prezent dla kontrahentów, a także pracowników z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Wielkanocna bombonierka zawiera w sobie szesnaście wyselekcjonowanych pralinek, które są wybierane spośród czterdziestu opcji smakowych. Wyboru smaku dokonuje się w sposób indywidualny, tak samo jeśli ma się jakieś uwagi do opakowania oraz wstążeczki, to wszystko uzgadnia się poprzez drogę e-mailową z naszym sklepem. Bardzo cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego też podchodzimy do każdego zamówienia w sposób indywidualny. Nie zapominajmy, że jeżeli produkty są personalizowane pod konkretną osobę, to przygotowanie zamówienia trwa trochę dłużej, bo aż do czternastu dni roboczych. Wysokiej jakości czekolada, z której wykonane są praliny, powoduje przyjemną rozkosz dla podniebienia osoby obdarowanej. Na opakowaniu wielkanocnej bombonierki znajduje się umieszczone logo, a bezpośrednio na czekoladkach motyw firmowy.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie z kartonów ozdobnych metalizowanych.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB