Sto lat na pralinkach

Sto lat na pralinkach

Najlepsze życzenia to te płynące prosto z serca. Jeszcze lepiej, jeśli można wyrazić je za pomocą kolekcji najlepszych pralinek, wykonywanych rzemieślniczo od ponad trzydziestu lat z najlepszej belgijskiej czekolady i doskonałych, naturalnych dodatków. Sto lat na pralinkach to nasza propozycja uczczenia tego najważniejszego w całym roku dniu dla kogoś Ci bliskiego – członka rodziny czy przyjaciela. Podziel się tym, co najlepsze, czyli doskonałym smakiem i czekoladkami, które cieszą i oczy, i serce. Skomponuj własną, elegancką bombonierę lub skorzystaj z naszej propozycji dokładnie wyselekcjonowanych pralinek.

Waga: 340 g

Opakowanie:

Kartonik pokryty jest z zewnątrz folią zabezpieczajacą. W środkowej części pomalowany jest złota farbą by podkreśić jego ekskluzywny charakter. Udekorowany jest ozdobną wstążką.

Wymiar zewnętrzny opakowania: 145 x 87 x 72 mm

Dostawa

Wyrób dostarczany jest w wielowarstwowym kartoniku kurierskim. W okresie letnim  do sprzedawanego produktu dołączamy specjalne chłodziwo – schłodzony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza wewnątrz na ok 24h co umożliwia dostarczenie w nienaruszonej postaci.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 79 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB