Pralinki Dziękujemy

Pralinki Dziękujemy

Wdzięczność bywa bardzo trudna do wyrażenia, sprawia, że brakuje nam słów, a ze wzruszenia często ściska nas w gardle. Jeśli chcecie powiedzieć komuś, jak bardzo cenicie jego obecność, pomoc i to, że jest zawsze, gdy go potrzebujecie, wybierzcie nasze najlepsze, eleganckie pudełka z czekoladkami z napisem dziękujemy. W tej eleganckiej kolekcji znajdziecie wyrafinowane i wyraziste w smaku praliny z najlepszej, belgijskiej czekolady. Gwarantujemy, że taki upominek pomoże wyrazić nawet najtrudniejsze emocje i sprawi radość każdemu, kto kocha doskonałe, wyszukane, czekoladowe delicje.

Waga min: 165g

Opakowanie:

Malutki czerwony  kartonik wykonany jest z kartonu pokrytego folią zabezpieczającą. Od wewnątrz zadrukowany jest złotą farbą, która idealnie pasuje do koloru mlecznej czekolady, Kuferek przewiązany jest dekoracyjną wstążką ozdobną.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 72 x 51 mm

Dostawa

Wyrób dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy  do opakowania specjalne chłodziwo – zmrożony żel, który częściowo obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 35 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB