Czekoladki Cudownej Kobiecie

Czekoladki Cudownej Kobiecie

Czasem zwykłymi słowami trudno opisać jest całe morze uczuć, jakie drzemie w człowieku, kiedy ten chce wielbić kobietę za jej dobro, wewnętrzne piękno, urodę i delikatność. Dlatego w naszej kolekcji znalazły się czekoladki dedykowane Cudownej Kobiecie – to dokładnie wyselekcjonowane pralinki z ponad czterdziestu różnych rodzajów. Wszystkie tworzone są z pasją i oddaniem, z wykorzystaniem najlepszej belgijskiej czekolady i naturalnych dodatków. Wyszukane smakowo kompozycje, zapakowane w odświętne, czerwone pudełeczko, sprawią przyjemność i pozwolą wyrazić to, czego słowa nie potrafią.

Waga min: 165g

Opakowanie:

Malutki czerwony  kartonik wykonany jest z kartonu pokrytego folią zabezpieczającą. Od wewnątrz zadrukowany jest złotą farbą, która idealnie pasuje do koloru mlecznej czekolady, Kuferek przewiązany jest dekoracyjną wstążką ozdobną.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 72 x 51 mm

Dostawa

Wyrób dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy  do opakowania specjalne chłodziwo – zmrożony żel, który częściowo obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 45 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB