Czekoladki Wszystkiego Najlepszego

Czekoladki Wszystkiego Najlepszego

Nic lepiej nie wyrazi radości ze wspólnego świętowania, jak pudełko z ręcznie robionymi czekoladkami z napisem Wszystkiego Najlepszego. W każdej takiej bombonierze znajduje się dokładnie wyselekcjonowana kolekcja naszych najlepszych, czekoladowych specjałów, przygotowywanych z pasją z cenionej przez koneserów za smak belgijskiej czekolady. To idealny prezent dla wszelkich amatorów, sympatyków, entuzjastów, hołdowników i piewców czekolady. W eleganckim opakowaniu ukryty jest skarb – pralinka, na której znajdą się Twoje szczerze życzenia.

Waga min: 165g

Opakowanie:

Malutki biały kartonik wykonany jest z śnieżno białego kartonu pokrytego folią zabezpieczającą. Od wewnątrz zadrukowany jest złotą farbą, która idealnie pasuje do koloru mlecznej czekolady, Kuferek przewiązany jest dekoracyjną wstążką ozdobną.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 120 x 72 x 51 mm

Dostawa

Wyrób dostarczamy w specjalnym trójwarstwowym kartonie kurierskim. W okresie letnim dołączamy  do opakowania specjalne chłodziwo – zmrożony żel, który częściowo obniża temperaturę powietrza wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 45 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB