Srebrna bombonierka

Srebrna bombonierka

Zestaw pralinek w pojedynczej bombonierce z naniesionym logo na opakowaniu oraz motywem firmowym na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Nasze wyselekcjonowane praliny umieszczone są w pojedynczej bombonierce, która posiada naniesione logo na opakowaniu oraz motyw firmowy bezpośrednio na czekoladkach. Nasi klienci mają możliwość wyboru smaku czekoladek spośród blisko czterdziestu możliwości. Taka srebrna bombonierka będzie doskonałym prezentem świątecznym dla pracowników lub kontrahentów Twojej firmy. Nasze praliny produkowane są z najwyższej jakości składników, co sprawi, że ich smak zostanie doceniony nawet przez największych pasjonatów. Nie ma co ukrywać, że taka srebrna bombonierka jest bardzo przyjemnym upominkiem, który można spersonalizować i dzięki temu będzie wyjątkowy. Ta bombonierka zawiera w sobie szesnaście przepysznych pralinek, które spowodują raj dla ludzkiego podniebienia. Gwarantujemy, że prezent będzie dopracowany wizualnie, a także smakowo. Po to, aby srebrna bombonierka cieszyła się pozytywnymi opiniami klientów, podchodzimy do każdego zamówienia w sposób indywidualny. Ze względu na to indywidualne podejście, trzeba czekać do czternastu dni roboczych na swoje bombonierki.

Waga: 210 g

 

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 50 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie drukowane cyfrowo i powlekane folią błyszczącą dającą efekt lakieru UV.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB