Bombonierka Wielkanocna 02

Bombonierka Wielkanocna 02

Zestaw czekoladek w pojedynczej bombonierce z nadrukowanym logo na opakowaniu oraz na pralinkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To okres, w którym warto wyrazić swoją wdzięczność pracownikom oraz kontrahentom. Nie masz najmniejszego pomysłu jak to zrobić? Nic nie szkodzi! My przychodzimy do Ciebie z ofertą bombonierki wielkanocnej 02. Nasi klienci mają możliwość wyboru smaku spośród aż czterdziestu wariantów. Zapewniamy, że te szesnaście pralinek, które znajduje się w opakowaniu z logiem wraz z życzeniami, przyniesie niebiańską rozkosz podniebienia osobom obdarowanym właśnie nimi. Musicie pamiętać, że zamówienie należy wykonać na minimum sto sztuk. Jednakże gwarantujemy, że nie pożałujecie, ponieważ nasze bombonierki wielkanocne 02 i ich czekoladki są wykonane z wysokiej jakości składników. Zamówienia są wykonywane specjalnie na wasze życzenie, dlatego też należy pamiętać, aby zakupić je trochę wcześniej, ponieważ czas realizacji obejmuje do czternastu roboczych dni. Słodkości zapakowane są w eleganckie pudełko, które może zostać przewiązane satynową wstążką w wybranym przez klienta kolorze.

Waga: 210 g

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 100 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie drukowane cyfrowo i powlekane folią błyszczącą dającą efekt lakieru UV.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB