Bombonierka Wielkanocna 01

Bombonierka Wielkanocna 01

Zestaw kolorowych pralin w pojedynczej bombonierce z logo na opakowaniu oraz z życzeniami i logo na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Na nadchodzące święta wielkanocne coraz więcej osób zastanawia się nad prezentami. Jeżeli masz firmę i chcesz obdarować jakimś drobnym upominkiem swoich pracowników lub kontrahentów, to trafiłeś doskonale. Mamy do zaproponowania Tobie bombonierkę wielkanocną 01, która zawiera szesnaście wyselekcjonowanych kolorowych pralin. Zapakowane one są w pojedynczą bombonierkę z logo na opakowaniu, a także motywem świątecznym oraz życzeniami w środku. Całość bombonierki przewiązana może być kolorową satynową wstążką. Gwarantujemy, że czekoladki, które znajdują się w tej bombonierce wielkanocnej 01, są wykonane z wysokiej jakości składników. Obdarowani pralinami nie będą, potrafili oprzeć się tym słodkościom ze względu na ich obłędny smak. W naszym sklepie oferujemy możliwość indywidualnego wyboru smaków pralin spośród aż czterdziestu możliwości. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Staramy się, aby nasze bombonierki wielkanocne 01 były dopieszczone pod każdym względem.

Waga: 210 g

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 100 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie drukowane cyfrowo i powlekane folią błyszczącą dającą efekt lakieru UV.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 51 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB