Buziaki.

Buziaki.

Jeśli jesteś zbyt nieśmiała lub nieśmiały, żeby skraść swojej sympatii całusa i powiedzieć, że stanowczo zbyt często myślisz o niej czy o nim? Prześlij jej/mu słodki upominek-telegram. Skomponuj bombonierkę w formie literek na czekoladzie i ułóż dowolny napis – słodka wiadomość na pewno dotrze do serca adresata. Któż by się mógł bowiem oprzeć najlepszej, belgijskiej czekoladzie, przygotowanej na specjalne zamówienie? Kostki, z których układamy Twoje wyznania, są po brzegi wypełnione doskonałym w smaku nadzieniem czekoladowo-waniliowym, obłędnie pachnącym dojrzałymi pomarańczami.

Waga min: 72g

Opakowanie:

Ekologiczne lekko nakrapiane kremowo beżowe opakowanie wykonane jest z kartonów ozdobnych. Wewnątrz znajduje się wkładka, na której wypisane są Twoje życzenia. Czekoladki zabezpieczone są transparentną przykrywką zabezpieczającą czekoladowe kostki. Opakowanie przyozdobione jest prostą satynową wstążką.

Wymiary zewnętrzne opakowania: 210 x 105 x 17 mm

Dostawa

Życzenia dostarczamy w specjalnym kartoniku kurierskim. W środku obłożone są folią, która zabezpiecza życzenia przed uszkodzeniem w transporcie. W okresie letnim dołączamy  do przesyłki
chłodziwo – zmrożony wcześniej żel, który obniża temperaturę powietrza o kilka stopni wewnątrz kartonu na około 24h.Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 21 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB