Bombonierka świąteczna 08

Bombonierka świąteczna 08

Pojedyncza bombonierka z nadrukowanym logo na opakowaniu oraz z życzeniami, motywem świątecznym i logo na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Święta to okres, w którym wręcza się prezenty. Niejedna firma chce podziękować swoim pracownikom oraz kontrahentom za to, że są i współtworzą to miejsce pracy. Jeżeli masz firmę i poszukujesz prezentu, który pokaże Twoją wdzięczność za obecność i współpracę, to trafiłeś doskonale. Mamy do zaoferowania elegancką bombonierkę świąteczną 08, która zawiera szesnaście czekoladowych pralin. Słodkości schowane są w opakowaniu z nadrukowanym logiem oraz z życzeniami świątecznymi, a także logiem na czekoladkach. Cała bombonierka może zostać przepasana satynową wstążką we wskazanym przez konsumenta kolorze. Warto pamiętać, że smaki pralin można wybrać poprzez kontakt e-mailowy. Co ciekawe, jest tych rodzajów aż czterdzieści. Gwarantujemy, że obdarowani pracownicy czy też kontrahenci, a dokładniej ich podniebienia, będą zadowolone ze słodkości. Bombonierki świąteczne 08 produkowane są specjalnie na zamówienie, dlatego warto pamiętać o dłuższym czasie realizacji, bo jest to okres do czternastu dni roboczych.

Waga: 210 g

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 100 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie drukowane cyfrowo i powlekane folią błyszczącą dającą efekt lakieru UV.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 45.91 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB