Bombonierka świąteczna 05

Bombonierka świąteczna 05

Zestaw czekoladowych pralin w pojedynczej bombonierce z nadrukowanym logo na opakowaniu oraz z życzeniami i logo na czekoladkach. Czekoladki w blisko 40 smakach będą doskonałym upominkiem świątecznym dla Państwa kontrahentów lub pracowników.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nie wiesz, jak obdarować swoich pracowników lub po prostu większą ilość osób, które, mają dla Ciebie znaczenie? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bombonierki świątecznej 05. To idealny zestaw czekoladek, które znajdują się w pojedynczej bombonierce z nadrukowanym logo na opakowaniu oraz z życzeniami i logiem na czekoladkach. Nasze słodkości są produkowane ze składników najwyższej jakości, dlatego każdy, kto je dostanie, będzie cieszył się ich unikatowym smakiem. Takie czekoladki to rozkosz dla ludzkiego podniebienia. Informujemy, że bombonierka świąteczna 05 może zostać obwiązana satynową wstążką w dowolnej kolorystyce, co dodatkowo nada uroku całemu upominkowi. Jeżeli macie jakieś specjalne wymagania odnośnie opakowania, smaku czekoladek oraz koloru wstążki, to wszelkie sugestie należy kierować na adres e-mailowy. Zapewniamy, że wszystkie szesnaście czekoladek rozpłynie się w ustach osób obdarowanych z wielką przyjemnością.

Waga: 210 g

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 100 szt. Istnieje możliwość wyboru innych grafik z naszego pakietu świątecznych opakowań. Podana cena jest ceną brutto.

Bombonierki z pralinkami wykonujemy na specjalne Państwa zamówienie, które realizujemy w ciągu 14 dni roboczych. Wszystkie dane dotyczące wyboru smaku czekoladek,  projektu opakowania oraz ewentualne sugestie np dotyczące koloru wstążki prosimy przesyłać na adres . Projekt lub logo prosimy przesłać w programie Corel lub innym programie graficznym.

Opakowanie:

Opakowanie drukowane cyfrowo i powlekane folią błyszczącą dającą efekt lakieru UV.

Bombonierki możemy ozdobić jednokolorową wstążką satynową w dowolnej kolorystyce.

Wymiar zewnętrzny opakowania 152 x 153 x 30 mm

Dostawa   
Bombonierka dostarczana jest w wielowarstwowym kartonie kurierskim.

 

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 45.91 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB