Czekoladki dla hoteli

Czekoladki dla hoteli

Słodycze hotelowe pozostawiane na poduszce lub stoliku nocnym dla klienta nocującego w hotelu, to już standard. My jednak go podnosimy oferując ekskluzywne praliny z kolorowym nadrukiem tekstu lub logo hotelu.

Wszystkie nasze wyroby wykonywane są na indywidualne Państwa zamówienie. Standardowy czas realizacji to 14 dni roboczych, ale zazwyczaj jest on maksymalnie skracany.

UWAGA!  Minimalna ilość zamawianych bombonierek wynosi 200 szt. 

Podana cena jest ceną brutto.


Procedura realizacji zamówienia polega na przesłaniu przez Państwa projektu lub logo w programie Corel na adres podany obok , a my na jego podstawie wykonujemy wizualizację produktu, który przesyłamy do akceptacji. Po jego zatwierdzeniu wykonujemy pełną partię zamówionego towaru.

Czekoladki hotelowe

Chcesz podarować swoim hotelowym gościom wyjątkowy upominek, dzięki któremu jeszcze chętniej ponownie wrócą do tego miejsca? W naszej ofercie znajdziesz czekoladki hotelowe, które możesz oznaczyć własnym logotypem i własną nazwą. Pyszne, a jednocześnie oryginalne podarunki, którymi możesz codziennie witać nowych gości. Na pewno zastanawiasz się, czy smak idzie tutaj w parze z wysoką jakością? Do tworzenia naszych czekoladek hotelowych wykorzystujemy najlepsze surowce. Najwyższa jakość pralin gwarantuje, że bez problemu zechcesz oznaczyć na czekoladce nazwę swojej firmy. Ekskluzywne praliny, pięknie zapakowane część z gości na pewno zabierze nawet do swojego domu czy firmy. Dzięki temu dodatkowo zareklamuje hotel, którego jesteś przedstawicielem lub właścicielem. Wybierz grafikę i tekst, który umieścimy na czekoladkach hotelowych. Dobierz opakowanie i zaoferuj swoim klientom najlepsze rozwiązania. Podziękuj im za obecność w Twoim hotelu i ciesz się nowymi klientami, którzy jeszcze chętniej będą odwiedzać Twoje miejsce.Waga min: 15g

Opakowanie:

Czekoladka ułożona jest w papilotce oraz transportowana w opakowaniu zbiorczym po 0,7 kg. Dla większych ilości istnieje możliwość zawinięcia czekoladek w filię transparentą typu flowpack. 
 

Powierzchnia do zadrukowania wynosi 30 mm średnicy


Pozostałe uwagi:

  • Jakość naszych produktów
  • Czekoladki zawierają lub mogą zwierać śladowe ilości migdałów, orzechów arachidowych, orzechów laskowych, orzechów włoskich.

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 4.19 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB