Czekoladowy samochód

Czekoladowy samochód

Wspaniały rozmaiarem, smakiem oraz wyglądem, samochód z belgijskiej czekolady. Ręcznie malowany będzie pięknym upominkiem dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Masz wśród swoich bliskich miłośników klasycznych samochodów? A może szukasz pomysłu na to, aby w oryginalny sposób oznajmić komuś, że za chwilę dostanie swój wymarzony pojazd? Skorzystaj z oferty czekoladowego auta, które znajdziesz w naszym asortymencie. To wykonane z belgijskich składników czekoladowe figurki samochodu. Najwyższą jakość naszych produktów zamknęliśmy w samochodzie z czekolady, który świetnie prezentuje się w formie ozdoby, jak i świetnie smakuje. Jak wykorzystać czekoladki w kształcie samochodów? Możesz stworzyć z nich oryginalną formę podziękowania dla bliskiej osoby, która interesuje się motoryzacją. To również dobry sposób po prostu na poprawienie komuś nastroju w pochmurny i smutny dzień. Czekoladowe figurki samochodów dostępne w naszej ofercie wykonane są z jakościowych produktów i najlepszej czekolady. Zamów samochód czekoladowy i postaw na oryginalną formę słodkości. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów oraz ich transport.

Waga: 300 g

Opakowanie:

Figurka zapakowana jest w kartonik i została zabezpieczona  drewnianym siankiem . Całość przyozdobiona jest satynową wstążką. 

Wymiar figurki netto: h 65 x szer 245 x  110 mm

Wymiar kartonika : h 130 x szer 250 x  150 mm

Dostawa   

Ze względu na delikatność produktu staramy się, aby sposób zapakowania umożliwiał bezpieczne dostarczenie figurki do Państwa. Umieszczona jest ona w kartonie kurierskim, który obłożony jest ze wszystkich stron specjalna folią transportową amortyzujacą wstrząsy i uderzenia w karton.

     

Pozostałe uwagi:

W przypadku jakichkolwiek Pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta

cena: 65 PLN
Recenzje produktu:
ten produkt nie był jeszcze oceniany.

Napisz recenzję tego produktu:
(Nie jestes zalogowany. Zaloguj się lub załóż konto)
Projekt i wykonanie: sklepy internetowe

Usługi SEO      

FB